Ücretsiz Kullanmaya Hemen Başla

WhatsApp Marketing İle Satışlarınızı Arttırın

Yeni nesil pazarlama aracı olan WhatsApp marketing'i sizde mağazalarınız veya e ticaret sitesinde kullanmaya hemen başlayın. Aynı müşterilere nasıl daha çok satış ve daha sık yapabileceğinizi sizde keşfedin.

WhatsApp Marketing Nedir

Varolan müşterilerinize kişiye özel senaryolar oluşturup whatsapp mesajları yolu ile iletişime geçerek yeni satışlar yapmanızı, kampanyalarınızdan haberdar etmenizi sağlayan yeni nesil pazarlama şeklidir.

service
Hatırlatın

Sepetinde ürün unutan ya da sipariş alışkanlıklarına göre belirlediğiniz kullanıcılara kişiye özel senaryolar oluşturarak ulaşabilirsiniz.

service
Çarpraz Satışlar Yapın

Birbirini tamamlayan ürünlerinizde aynı müşteriye birden fazla ürünü pazarlayabilirsiniz. Örneğin Playstation siparişi veren kullanıcıya; Playstation oyunlarında kampanya yaparak satış yapabilirsiniz..

service
Verileri Kullanın

Yapay zeka ile kullanıcı analizi yaparak doğru kişilere doğru ürünlerin pazarlamasını gerçekleştirin...

service
Özel Günler, Özel Satışlar

Müşterilerinizin özel gün alışveriş alışkanlıklarına göre özel günlerde özel ürünlerde özel tekliflerle satışlarınızı arttırın.

service
Geri Bildirim Alın

Sunduğunuz hizmet ve ürün kalitesini otomatik mesajlarla ölçün, müdahele edin ve çözümleyin...

WhatsApp pazarlama senaryo örnekleri

WhatsApp pazarlama çalışmalarını ister e-ticaret sitelerinizde istersenizde mağazalarınızda kendinize özel senaryolar oluşturarak kullanabilirsiniz. Tek bir sefer planlanmış senaryolarla satış yaptıkça yeni satışlar getirecek etkin pazarlama tekniklerini firmanızda kullanabilirsiniz. Etkin pazarlama tekniklerini whastapp'ın etkin iletişim gücünü kullanarak uyguladığınızda edindiğiniz geri dönüşler sizleride şaşırtacak.

Çarpraz Ürün Pazarlaması

WhatsApp Pazarlama ile ürünlerinize özel senaryolar oluşturarak. Aynı müşteriye yeni ürün satışları yapabilirsiniz.

WhatsApp Marketing

Sepette Unutulan Ürün Hatırlatması

WhastApp Marketing ile sepetinde ürün unutan kullanıcılara whastapp üzerinden ürün resmi yada ürün linki ile beraber etkili hatırlatma mesajları gönderebilirsiniz..

WhatsApp Marketing

Sevgililer Günü / Özel Günlerde Ürün Pazarlaması

Sevgililer günü gibi senede 1 gelen özel günlerde; geçen sene bu günlerde web sitenizden bu güne özel alışveriş yapan kullanıcılara otomatik olarak yeni ürün pazarlamaları yapabilirsiniz.

WhatsApp Marketing

Sipariş Tekrarlamayan Üye Kazanımı

Kısa ya da uzun süredir web sitenizden sipariş vermeyen üyelere otomatik olarak hatırlatma ya da kampanya mesajları gönderebilrisiniz. Bu sayede web sitenizi unutan müşterileri yeni siparişlerle beraber geri kazanabilirsiniz.

WhatsApp Marketing

Aynı Ürünün Yeniden Pazarlanması

Belirli bir süre sonra eskiyen ya da demode olan ürünler için ürün özelinde hatırlatma mesajları gönderebilirsiniz. Üyeye özel kampanya ve ürün yenilikleri ile müşterilerinizin devamlılığını sağlayabilirsiniz.

WhatsApp Marketing

Sipariş Tutarına Göre Hediye Kodu

Üyelerinize verdikleri sipariş tutarlarına göre web sitenizden yeniden sipariş vermeleri için sonraki siparişlerinde kullanabilecekleri hediye kuponları gönderebilirsiniz.

WhatsApp Marketing

Yeni Üye ve Yeni Sipariş

Web Sitenize yeni üye olan, web sitenizden yeni sipariş oluşturan, mağazalarınızdan alışveriş yapan kişilere otomatik ve kişiselleştirilmiş oalrak whastapptan bilgilendirmey veya karşılama mesajları gönderebilirsiniz.

WhatsApp Marketing

Memnuniyet Mesajı

Müşterilerilerinize alışveriş sonrası deneyim ve memnuniyetlerini sormak için onlara whastapp'tan otomatik kişiselleştirilmiş mesajlar gönderebilirsiniz.

WhatsApp Marketing

Kargo ve Ödeme Bilgilendirme

Kargo, Ödeme, İade gibi periyodik işlemler için kullanıcılarınıza otomatik kişiselleştirilmiş mesajlar gönderebilirsiniz..

WhatsApp Marketing
Yeni Nesil Pazarlama

WhatsApp Marketing Ücreti

15 gün ücretsiz deneme sonrası size uygun aylık veya yıllık seçenekler ile devam edebilirsiniz..

Personal

Denemeniz İçin İdeal

$ 50

Aylık Paket

  • Fotoğraf Gönderimi
  • Dosya Gönderimi
Satın Al
Ultimate

Fiyat Avantajı

$ 500

Yıllık Paket

  • Fotoğraf Gönderimi
  • Dosya Gönderimi
Satın Al
Dilediğiniz Şekilde Kurgulayın

Müşterilerinize Özel Kurgular Oluşturun

Size Özel Kurgu Paneli

İstediğiniz özellikleri seçin kurgulayın. Hepsi bu kadar. Panelde olmayan eklememizi istediğiniz özel kurgular için bize ulaşmanız yeterli olacaktır. Sizlere faydası olabilecek tüm kurgularda geliştirme yapılabilir.

Müşterilerimizden bazıları...

Referanslarımız

Hemen Kullanmaya Başla!

Biwaps kaydolarak sizde hemen WhatsApp Marketing' kullanmaya başlayın. E-mail pazarlamaya göre çok daha etkili bir şekilde ürün ve hizmetlerinizi pazarlayın. Geri dönüşleri canlı oalrak analiz edin. Müşterilerinizden anlık yanıtlar alın. Konuşmaları etiketleyin, isimlendirin yada özel notlar alın.

Milyonlarca kişinin güvenle kullandığı WhatsApp mesajları ile firmanızı bir adım öne taşıyın. 10 tüketiciden 9’u işletmelerle iletişim kurmak için mesajlaşmayı tercih ediyor...
15 Gün Ücretsiz Deneme Paketi İle Başlayın...

WhatsApp marketing WhatsApp Pazarlama E Mailing E Posta Pazarlama Satış Mail Re Marketing Dijital Marketing WhatsApp Ads WhatsApp Marketing Strategy WhatsAppProfessional WhatsApp Business Marketing, WhatsApp Satış WhatsApp E-Ticaret WhatsApptan Satış

Bizimle İletişime Geçin

İletişim Formu WhatsApp

Veya şimdi bizi arayın +90 (850) 305 76 60

shape
shape
shape
shape